+38 (044) 531-65-53
+38 (067) 503-61-69
 

 

 

 

 

 

 

 

 

Кухні з натурального дерева

Ця дерев'яна кухню (кухню з дерева) - поєднання традицій і раціональності, сподобається тому, хто шукає в серце будинку смак пам'яті і запах історії, не відмовляючи собі в зручності і практичності. Тепло і енергія натурального дерева створять неповторну атмосферу і особливий настрій у вашій кухене. Насиченість класичних дерев'яних куxонь аксесуарами та пристосуваннями не поступається кухням, вирішеним в мінімалістичному стилі. Класична кухню з масиву дерева розрахована на спокійних і солідних людей, які не змінюють інтер'єр на догоду моді.                                                                                         

Класична кухню з масиву дерева розрахована на спокійних і солідних людей, які не змінюють інтер'єр на догоду моді.

кухня под заказ деревянная кухня

Ми виготовляємо кухні з натурального дерева не тільки для людей віддають перевагу класичний стиль, але і для тих, кого цікавить сучасний інтер'єр у стилі техно. Широкий асортимент фасадів і декоративних елементів з натурального дерева дозволяє втілити будь-які творчі та дизайнерські задуми. Кухні з дерева робляться на замовлення - кожна кухня індивідуальна і завдяки цьому ви зможете придбати вбудовану кухню яка ідеально підійде під всі особливості вашої квартири, під розміри стін і стиль вашого інтер'єру.

Наші фахівці складуть дизайн-проект і продумають всі нюанси, які є актуальними не тільки при проектуванні великої кухні, але особливо важливі якщо ви

   Переваги дерев'яної кухні:

          •  кухня з дерева є екологічно чистою;

          •  дерев'яна кухня більше довговічна;

          •  ухні з натурального дерева виглядають дорого і надають особливого шарм інтер'єру     будинку або котеджу;

          меблі для кухні з натурального дерева   легко піддається ремонту і реставрації, на відміну від меблів з інших матеріалів.

     
кухня цены в киеве кухня из натурального дерева

Галерея наших работ Кухни из натурального дерева

Яндекс.Метрика G Analytics
сайт разработан компанией создание web сайта