+38 (044) 531-65-53
+38 (067) 503-61-69
 

 

 

 

 

 

 

 

 

Меблі з натурального дерева

     Меблі від нашої компанії не розчарує навіть самого вимогливого клієнта. Ви можете замовити розкішні меблі з масиву різних видів дерева: дуба, ясена, бука, вільхи, і насолоджуватися результатом кропіткої праці над кожною деталлю працівників нашої компанії.
мебель из натурального дерева кровать купить

Меблі з натурального дерева зараз дуже популярна. Причини такої популярності лежать на поверхні - вона не тільки красива сама по собі, але і здатна створювати в приміщенні неповторну атмосферу, вносити в інтер'єр індивідуальність. Завдяки м'якому натуралістичному кольором на нього завжди приємно дивитися, при цьому кожен раз відчуваючи нову картину природи. А при дотику до дерева відчуваєш особливу, живу теплоту. Недарма ж дереву приписують сильну, винятково позитивну біоенергетику. Можна багато чути про неповторні достоїнства дерева, але на власні очі переконатися і зрозуміти їх можна лише при безпосередньому контакті з виробами з дерева.


Серед найбільш популярних при виробництві меблів порід дерева виділяється своєю надійністю і міцністю дуб. Дуб ідеально підходить під визначення: «стильні меблі з дерева». Це дерево по праву зараховується до категорії елітарних, а з експлуатаційного терміну дубової меблів немає рівних серед інших порід. Ще одного елітного породою деревини є бук. Меблевий фасад з бука стане чудовою прикрасою інтер'єру і, свого роду, візитною карткою вашого будинку. Поєднуючи в собі міцність і естетичність, бук, до всього іншого, є і високоекологічним обробним матеріалом. Прекрасним матеріалом для дерев'яного інтер'єру є такі породи, як береза та вільха. Меблі з дерева названих порід блискуче підійде для виготовлення класичних стільців, крісел з елементами ручної різьби. До того ж береза має дуже сильний заспокійливий ефект. Меблі з сосни дуже варіативна в плані визначення стилю вашого інтер'єру. Наприклад, зараз дуже популярний стиль авторських меблів «під старовину», де використовується штучно зістарена соснова дошка.мебель на заказ

 

Сьогодні меблі з натурального дерева - це не тільки функціональні і зручні вироби, істотно полегшують ваше життя, а ще й незмінний атрибут вашого іміджу і стилю. Володіють гарним естетичним смаком гості, побачивши вашу гарну меблі з натурального дерева, зможуть по достоїнству оцінити ваш смак. Виготовлена за унікальними авторськими проектами меблі з дерева підтвердить престиж вашого інтер'єру, а також його оригінальність. Завдяки якісній роботі досвідчених майстрів компанії зроблена нами меблі гармонійно впишеться у вже існуючий інтер'єр приміщення.


Ми   надаємо вам можливість замовити меблі з натурального дерева а відмінної якості. Це можуть бути столи, бібліотеки, шафи, тумби, меблі для кабінетів і багато іншого. Ми виробляємо меблі з різних, в тому числі і цінних, порід деревини, таких як дуб, ясен, бук і вільха. Наша компанія розробить проекти вашої майбутньої меблів, при цьому враховуючи ваші побажання та вимоги, а також стиль і розміри приміщення.

купить кресло-качалку камин купить
           

Галерея наших работ Мебель из натурального дерева

Яндекс.Метрика G Analytics
сайт разработан компанией создание web сайта