+38 (044) 531-65-53
+38 (067) 503-61-69
 

 

 

 

 

 

 

 

 

Вхідні групи

купить ограждения ограждения на заказ

 

огородження із нержавіечої сталі

При відвідуванні будь-якого будинку ми перш за все звертаємо увагу на так звані огорожі вхідної групи. І її оформлення сильно впливає на нашу оцінку не тільки приміщення, але і заклади, в ньому розташованого.  У наш час великих можливостей є з чого вибирати.

Огородження з нержавіючої сталі за конструктивним можливостям підходять і для офісу, і для житлових приміщень, і для виробництва, і для вулиці.  Їх благородний вид добре доповнить інтер'єр.  Якщо ж огорожі та навіси оформити безпечним склом триплекс або оргсклом, це дозволить застосовувати їх у різних приміщеннях і різних інтер'єрах.

Все більшою популярністю і попитом користуються вхідні групи, виконані з нержавіючої сталі при будівництві фасаду сучасних торгових і офісних центрів, де передбачаються великі потоки людей, а відповідно пред'являються підвищені вимоги до міцності, стилю і якості виконання вхідних груп.

Безсумнівно, і те, що такі конструкції з нержавійки це прекрасне рішення для вашого заміського будинку, салону краси, магазину, бару чи клубу.  Це не лише приверне Вам нових клієнтів, але додасть елегантності і підкреслить Ваш стиль, допоможе надати завершеність.  Головне - широта імпровізації та якість виконання.

сходи на замовлення огорожі

Як кажуть у народі? По одягу зустрічають!

Тому вхідна група будь-якого приміщення - це його своєрідна візитна картка.  Погляньте на наші роботи, це те, що побажав клієнт і ми стараннями наших майстрів з листка паперу (креслення) втілили це в життя.

Для кожного клієнта у нас свій підхід.  Для кожної вхідної групи своє рішення.

поручні купитиІнвестиції в зовнішній вигляд будівлі, вхідну групу або огорожа з нержавійки це те, точно не прогорить.  Нержавійка не може згнити або вицвісти.  Тому, що нержавіюча сталь, з якої виконані перила, добре стійка до корозії.

У чому секрет цієї стійкості?

Ми використовуємо в наш роботі якісну європейську нержавіючої сталі марки AISI 304  08Х18Н10, вона містить 17-19% хрому (Cr) 

Секрет унікальних властивостей перил, поручнів, огорож, вхідних груп та інших виробів з нержавійки саме в хромі.  Невидима для ока, дуже тонка плівка оксиду хрому на поверхні полірованих труб вхідної групи захищає їх від впливу зовнішнього середовища.  Саме чудове, що ця тонка захисна плівка самостійно відновлюється, якщо вона пошкоджена.  Присутній у повітрі кисень при взаємодії з хромом поручня утворює плівку.

Наша кампанія здатна виконаті для Вас завдання будь-якої складності з проектуванн, виготолення та монтажу всіх видів вхідних груп.

Яндекс.Метрика G Analytics
сайт разработан компанией создание web сайта