+38 (044) 531-65-53
+38 (067) 503-61-69
 

 

 

 

 

 

 

 

 

Виироби зі скла

виироби зі склаНаша компанія пропонує комплекс послуг з виготовлення та монтажу виробів зі скла і металу, меблів зі скла.

Можливості нашого виробництва практично не обмежені - від складних стеклоконструкціі до мінімальних предметів меблів і в даний час ІЗ СКЛА МИ МОЖЕМО ВСЕ!

Для виготовлення виробів зі скла пропонуємо Вашій увазі більш 100 видів різного скла, також різні види обробки скла.

Основний профіль наших робіт це виготовлення різних предметів інтер'єру для дому та офісу, скляні вироби, таких як: офісні столи, підставки під музичну апаратуру та диски, журнальні столики, різні фігурні дзеркала, а також різноманітне обладнання для торгових площ.

 

Широкий асортимент продукції, який може задовольнити будь-якого естета, обумовлений режимом роботи вироби з скла, меблі зі скла на замовлення. Ви можете замовити ексклюзивні предмети для оформлення інтер'єру квартир, офісних приміщень, заміських будинків, торгових залів, а також будь-які інші вироби..
скляний стіл стеклянный стол

Ми готові втілити в життя всі ваші ідеї і мрії - нічого немає неможливого. Ми втілимо в склі всі ваші побажання - дайте волю своїй фантазії! Застосовуючи вироби зі скла в інтер'єрі, ви робите своє житло або робоче місце світліше і просторіше.

Галерея наших работ Изделия из стекла

Яндекс.Метрика G Analytics
сайт разработан компанией создание web сайта